O firmie

Nexx Developer ...living in Silesia!

nexx-developer-24-lata-na-rynku-opti

Tworzymy więcej niż tylko budynki – projektując inwestycje wierzymy, że pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzone miejsce na ziemi – dom. Każdy projekt to miesiące przygotowań i ciężka praca doświadczonego zespołu, którego celem jest zaoferowanie idealnego miejsca do życia. Takiego, w którym sami chcieliby się znaleźć i który mogą z czystym sercem oddać w ręce przyszłych Mieszkańców. Najlepsze materiały, wysoka jakość i doskonałe wykonanie nie miałyby znaczenia, gdyby nie zaufanie, którym obdarzyły nas setki rodzin.

Dobra lokalizacja, dopasowanie do otoczenia i skupienie na różnorodnych potrzebach człowieka, to podstawowe wyznaczniki, które towarzyszą nam od pierwszego projektu – Osiedla Południowego w Goczałkowicach. Lata wytrwałości, realizowania trudnych celów i ciągłego doskonalenia zaowocowały nie tylko szerokim gronem klientów. Nagrody i wyróżnienia, które tak licznie otrzymują nasze inwestycje, mówią nam, że wyjście przed szereg wychodzi na dobre. Innowacyjne podejście do ekologii, jakości i udogodnień doceniają nie tylko Mieszkańcy, ale też kapituły konkursowe. Wyróżnia nas elastyczność i otwartość – z uwagą przysłuchujemy się Waszym potrzebom, wprowadzając zmiany, które mają realny wpływ na wygodę codziennego życia. Wiemy, że kupno nowego mieszkania to wielkie wyzwanie, dlatego oferujemy pełne wsparcie i pomoc, na każdym etapie tej drogi. Chcemy być waszym długoletnim partnerem, sprawdzonym deweloperem, z którym relacja nie kończy się w momencie otrzymania kluczy do nowego domu.

Zaufanie, którym obdarzają nas klienci sprawia, że nieustannie podnosimy poprzeczkę – oferując lepsze, wygodniejsze i bardziej ekologiczne mieszkania. Każda kolejna inwestycja to zbiór doświadczenia, planów i niezwykle wysokich oczekiwań zarówno naszych, jak i potencjalnych klientów.

Stworzenie zespołu, który z pasją zajmie się realizacją projektów deweloperskich nie było łatwe. Jednak znaleźliśmy osoby, które potrafią realizować trudne cele, pamiętając, że najważniejsi są Mieszkańcy – ich potrzeby, wygoda i zadowolenie. Nasi architekci, inżynierowie, kierownicy i doradcy to zgrany zespół osób, dla których praca jest źródłem satysfakcji. Pasją, która pozwala się realizować.

Nexx Developer – living in Silesia to nazwa nieprzypadkowa. Od 20 lat jesteśmy związani z regionem – to tutaj stawialiśmy pierwsze deweloperskie kroki z osiedlami Południowym i Akacjowym w Goczałkowicach i Pawłowicach. To tutaj też rozpoczęliśmy odważne projekty deweloperskie, które dziś tętnią życiem i stanowią nowoczesne dzielnice miast, To właśnie na Śląsku planujemy kolejne inwestycje. Oferujemy nowe mieszkania w 5 miastach, a wkrótce pojawimy się w kolejnych. Wcześniej niż inni dostrzegliśmy ogromną potrzebę nowych mieszkań w Gliwicach, czy Mysłowicach. Nieustannie wypełniamy luki na rynku deweloperskim, skupiając się na miastach, w których inne firmy nie mają odwagi realizować swoich projektów. Jesteśmy dumni, że mamy swój udział w dynamicznych zmianach, jakie zachodzą na Śląsku. Jedno jest pewne – jest wiele do zrobienia, a my nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

Nasze nagrody

 1. Nagroda III stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa “Budowa Roku 2012” za realizację inwestycji osiedla “Park Chopina” w Mysłowicach. (2013r.)
 2. II Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ministra Środowiska “Projekt: Przestrzeń” za realizację inwestycji osiedla “Park Chopina” w Mysłowicach. (2015r.)
 3. II Nagroda Targów Nieruchomości “Na swoim” w kategorii “Innowacje Targowe” (2015r.)
 4. Nagroda “Deweloper Roku 2016” na Śląskich Targach Nieruchomości (2016r.)
 5. I Nagroda “Inwestycja na Medal” w konkursie internautów organizowanym przez Dziennik Zachodni w kategorii “Lofty i apartamenty”
 6. I Nagroda “Housemarket Forum Silesia 2017” w kategorii: “Architektura, Zielone Osiedle” za realizację osiedla “Wiśniowe Wzgórze” w Gliwicach. (2017r.)
 7. I Nagroda “Housemarket Forum Silesia 2017” w kategorii: “Inwestycje na Medal” za realizację osiedla “Wiśniowe Wzgórze” w Gliwicach. (2017r.)
 8. Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa “Budowa Roku 2016” za realizację inwestycji osiedla “Wiśniowe Wzgórze” w Gliwicach. (2017r.)
 9. II miejsce w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami w kategorii “Obiekty proekologiczne” za realizację inwestycji osiedla “Park Moniuszki” w Mysłowicach. (2019r.)
 10. „Orzeł Polskiego Budownictwa 2019” – nagroda XII edycji konkursu, w kategorii „Usługi Deweloperskie”, którego organizatorem była Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z  Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług. (2019r.)
 11. Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa “Budowa Roku 2018” za realizację inwestycji osiedla “Park Moniuszki” w Mysłowicach. (2019r.)
 12. Nagroda “Firma roku 2021 na Śląsku” od Śląskiego Stowarzyszenia Menedżerów w Katowicach za sprawne i proekologiczne realizacje osiedli mieszkań i apartamentów. (2022 r.)

Nasze inwestycje