nexx-logo-kontakt-www

Osiedle "Nowe Wiśniowe"

Projekt „Nowe Wiśniowe” to II – gi etap inwestycji „Wiśniowe Wzgórze” zlokalizowany w Gliwicach przy ul. Bogatki (os. Sikornik) . „Nowe Wiśniowe” to modernistyczna zabudowa wielorodzinna z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz nowoczesnych elementów wykończeniowych.

Dbałość o najmniejsze detale zarówno budynków jak i terenu wokół budynków zachwyci najbardziej wymagających. Inwestycja obejmuje cztery budynki pięcio – i sześciokondygnacyjne, w których zaprojektowano łącznie 104 mieszkania o powierzchni od 48 do 88 m2. Mieszkania na parterach posiadają tarasy oraz ogródki, a na piętrach przestronne balkony. Na czwartych piętrach zaprojektowano mieszkania o niepowtarzalnych układach z tarasami o powierzchni do 35 m2. Standard wykończenia to m.in. systemowe ogrzewanie podłogowe, okna z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe oraz niezbędne instalacje przyłączeniowe. Wszystkie budynki posiadają windę od poziomu -1, w którym zaprojektowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

W obrębie osiedla będą również naziemne miejsca postojowe. Lokalizacja osiedla jest idealna dla ceniących cisze i spokój w centrum miasta. Z większości okien rozpościerają się naturalne krajobrazy, a w pobliżu można aktywnie wypocząć korzystając np. z dostępnych ścieżek rowerowych. Przy osiedlu zaprojektowano mini park z placem zabaw i strefą fitness z myślą o rodzinnym relaksie.