“Wiśniowe Wzgórze”

nexx-logo-kontakt-www

Osiedle "Wiśniowe Wzgórze"

Osiedle “Wiśniowe Wzgórze” jest nowoczesnym kompleksem zaprojektowanym dla każdego, kto ceni ciszę i spokój przy zachowaniu doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Osiedle, prócz walorów komunikacyjnych, charakteryzuje się dużą ilością obszarów zielonych, tras spacerowych i rowerowych, co pozwala na codzienny odpoczynek od miejskiego zgiełku. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne i medyczne.

WIŚNIOWE WZGÓRZE to siedem budynków trzykondygnacyjnych, z czego cztery są już oddane do użytkowania, piąty będzie zakończony w listopadzie 2016 roku, a ostatnie dwa do końca sierpnia 2017 roku.

Wszystkie lokale na parterze posiadają ogródki i tarasy, a mieszkania na pierwszym i drugim piętrze przestronne balkony. W kondygnacji podziemnej każdego budynku zlokalizowane są miejsca garażowe oraz komórki lokatorskie. W obrębie osiedla zaplanowane także naziemne miejsca parkingowe. Inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii przy użyciu najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Standard oferowanych mieszkań to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna pięciokomorowe z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe.