nexx-logo-kontakt-www

Osiedle "Park Chopina"

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, w 2010 roku zakupiliśmy nieruchomość położoną w atrakcyjnym miejscu blisko Katowic. Tak zapoczątkowaliśmy budowę kameralnego Osiedla Park Chopina-przestrzeni inspirowanej naturą.

Inwestycja ta utrzymana jest w duchu nowoczesnej architektury i wyróżnia się wśród istniejących już osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. Osiedle zostało zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych energooszczędnych technologii, a powstałe mieszkania posiadają funkcjonalne rozwiązania. Komfortowe balkony i duże tarasy w mieszkaniach podkreślają jasne i przestronne wnętrza mieszkań. Nowoczesna forma budynków i terenów zielonych osiedla harmonizuje z charakterem otaczającej architektury, co aspiruje do wizytówki Mysłowic.

Na uwagę zasługuje znakomita, szybka komunikacja z głównymi drogami krajowymi w kierunku Warszawy i Bielsko-Białej – S1, Krakowa i Wrocławia – A4 oraz trasy 79 umożliwiającej szybkie dotarcie do centrum aglomeracji śląska – Katowic. Pomimo tak dobrej komunikacji osiedle jest kameralne i komfortowe dla swoich mieszkańców.

W trosce o bezpieczeństwo osiedle jest otoczone ogrodzeniem, monitorowane oraz całodobowo chronione.

Z dużą starannością zadbaliśmy o przestrzenie wspólne, strefy rekreacyjne i uporządkowaną zieleń. Malownicze tereny oraz “Zielony dziedziniec” wraz z placem zabaw zachęcają do spotkań z przyjaciółmi, długich spacerów z rodziną, zabaw dla najmłodszych jak również do aktywnego wypoczynku – to wszystko dla naszych klientów, by mogli urzeczywistnić marzenia o własnym mieszkaniu w cichej i przyjaznej okolicy.

Na bezpiecznym, ogrodzonym i monitorowanym Osiedlu powstanie w sumie 280 luksusowych mieszkań o doskonałej lokalizacji. W nawiązaniu do poprzednich realizacji projektowane budynki utrzymane będą w istniejącym modernistycznym stylu.

Wszystkie mieszkania na parterze posiadają ogródki, mieszkania na wyższych kondygnacjach balkony i loggie, a penthous’y tarasy z widokiem na panoramę miasta. Budynki są wyposażone w windę, miejsca w garażu podziemnym, a także komórki lokatorskie. Zagospodarowanie terenów zielonych obejmuje zielony skwer, plac zabaw oraz siłownię na świeżym powietrzu.