Podczas gali wieńczącej Housemarket Forum Silesia 2017 – wydarzenie towarzyszące największemu w tej części Europy eventowi sektora nieruchomości, architektury, wnętrz
i wzornictwa 4 Design Days – wyróżniono najlepsze inwestycje śląskiego rynku mieszkaniowego ukończone w ostatnim roku. Wręczeniu nagród Housemarket Silesia Awards towarzyszyło także rozstrzygnięcie plebiscytu „Inwestycja na medal” Dziennika Zachodniego.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że kolejny raz nasze starania zostały docenione i to w kilku kategoriach:

– w kategorii architektura –  Wiśniowe Wzgórze w Gliwicach

To kameralne osiedle składać się będzie z siedmiu budynków mieszkalnych. Pięć z nich jest już oddanych do użytkowania. Innowacyjna architektura kaskadowa zapewnia mieszkańcom poczucie intymności i jednocześnie nieograniczony dostęp do światła naturalnego i rozległej panoramy. Białe elewacje z elementami drewnopodobnymi i kamienia podkreślają elegancki styl, a także ponadczasowy charakter modernistycznej inwestycji.

– w kategorii Zielone osiedle – Wiśniowe Wzgórze w Gliwicach 

To kameralne osiedle w Gliwicach jest prawdziwą enklawą zieleni. Ogrody na parterze przy mieszkaniach zostały obsiane trawą i obsadzone m.in. tujami. Dojścia do klatek schodowych zagospodarowano kamieniami ozdobnymi i elegancką kostką brukową. Dodatkowo elewacja budynków wykończona została płytkami przypominającymi drewno, co nadaje im nietuzinkowy efekt.

Dodatkowo osiedle Wiśniowe Wzgórze w Gliwicach zajęło I miejsce we wspominamy już Plebiscycie Dziennik Zachodniego “Inwestycja na medal” w kategorii Architektura.

Bardzo dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas obdarzyli. Kolejne nagrody dodają nam skrzydeł utwierdzając w przekonaniu, że można budować z pasją tworzenia inwestycji nowoczesnych, komfortowych i funkcjonalnych w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.