W pierwszym tygodniu października odwiedziliśmy w Monachium największe w Europie targi nieruchomości i inwestycji EXPO REAL 2016.

EXPO REAL jest jedną z największych imprez inwestycyjnych na świecie. W tegorocznej edycji wzięło udział około 40 tysięcy osób z 77 krajów.

Aż 19 tysięcy stanowili odwiedzający, a pozostałą część wystawcy. W pierwszej dziesiątce krajów wśród osób zwiedzających po Niemczech znaleźli się uczestnicy z : Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Polski, Francji, Czech, USA, Luxemburga i Hiszpanii.

Przez trzy dni mieliśmy okazję zobaczyć panujące trendy i innowacje w nieruchomościach i inwestycjach na całym świecie. Uczestniczyliśmy w forach dyskusyjnych przestawiających przegląd sytuacji w branży. Uczestnictwo w EXPO REAL dało nam okazję do rozmowy z potencjalnymi partnerami biznesowymi z każdego sektora nieruchomości tj. od pomysłu i koncepcji poprzez inwestycję, finansowanie, realizację i marketing do eksploatacji i użytkowania. EXPO REAL 2016 otworzyło przed nami nowe drogi, poszerzyło horyzonty i zainspirowało do stosowania jeszcze nowszych rozwiązań architektonicznych, urbanistycznych i technologicznych.

REAL ESTATE & REAL PEOPLE
Today – Tommorow – Beyond
Nexx Developer