Nie chwaliliśmy się jeszcze, ale braliśmy udział w konkursie “Inwestycja Roku” organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami, którego celem było wyłonienie i nagrodzenie inwestycji odznaczają się szczególnymi walorami, takimi jak: energooszczędność, zagospodarowanie urbanistyczne, funkcjonalność i użyteczność. Zgłosiliśmy I etap osiedla mieszkań i apartamentów “Park Moniuszki” w Mysłowicach.

11 kwietnia 2019 roku w Zamku Na Skale**** w Lądku-Zdroju, podczas uroczystej Gali Konkursu, mieliśmy zaszczyt odebrać nagrodę za II miejsce w kategorii “Obiekty proekologiczne”. Jest nam niezmiernie miło, że nasz wysiłek w realizacji osiedli mieszkań i apartamentów, jako eko-projektów przyszłości, został doceniony przez profesjonalistów. Kolejny raz mamy dowód na to, że ogromne starania włożone w tworzenie inwestycji przynoszą wspaniałe rezultaty i są doceniane nie tylko przez naszych mieszkańców.

Dziękujemy Szanownej Kapitule Konkursu oraz wszystkim, którzy pomogli nam współtworzyć to piękne, funkcjonalne i proekologiczne osiedle mieszkań i apartamentów „Park Moniuszki” w Mysłowicach!

Więcej na stronie www.inwestycjaroku.pl