“Wzgórze Poetów”

nexx-logo-kontakt-www

Osiedle "Wzgórze Poetów"

Sielskie klimaty, bliskość natury i atuty dużego miasta. Najnowsza inwestycja na południu Gliwic – Wzgórze Poetów. Wyjątkowe miejsce, w dzielnicy Wójtowa wieś, która pamięta jeszcze XVI wiek.

Wzgórze poetów to kameralne, trzypiętrowe budynki, których drewniane, detale, nawiązują do charakteru łączącego cechy kamienic z sąsiedniej „poetyckiej” dzielnicy, z pięknem i prostotą podmiejskich klimatów.

Zróżnicowane metraże od 36 do ponad 100 m², przestronne penthousy ze słonecznymi tarasami na ostatnich kondygnacjach, ustawne, funkcjonalne mieszkania na pozostałych piętrach oraz atrakcyjne mieszkania parterowe z ogrodami.

Otoczenie osiedla stanowi designerska, mała architekturą: siedziska, ławki, plac zabaw i strefa rekreacyjna oraz duża ilość zieleni.

Położenie osiedla sprzyja aktywności fizycznej. W pobliżu ścieżki rowerowe dla amatorów dwóch kółek, a w odległości zaledwie 1 km znajdują się zielone płuca Gliwic, czyli Wilcze doły z rozległymi terenami do spacerowania, gdzie w niedalekiej przyszłości powstanie ciekawie zagospodarowany zbiornik retencyjny, z siłowniami na świeżym powietrzu, ścieżkami dla miłośników rolek, nordic walkingu, czy biegania.

„Wzgórze Poetów” to mieszkania dla każdego, kto ceni spokój, nowoczesność, ale i bliskość miejskiej infrastruktury.