nexx-logo-kontakt-www

Osiedle "Park Moniuszki"

Inwestycja PARK MONIUSZKI jest nową odsłoną Osiedla PARK CHOPINA.

Osiedle Park Moniuszki usytuowane jest w odległości zaledwie 10 min od centrum Katowic- przy skrzyżowaniu ulic Szopena i Moniuszki w Mysłowicach. Projekt stanowią kaskadowe budynki ze stylowym patio oraz placem zabaw i strefą fitness. To miejsce zachwyci każdego, kto ceni życie w ciszy nieopodal serca miasta. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i posiada całodobową ochronę.

Atutem jest doskonała komunikacja z drogami A4, S1 oraz E86. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne i medyczne. Projekty mieszkań przedstawiają funkcjonalne wnętrza o powierzchni od 35 mkw-100 mkw.

Wszystkie mieszkania na parterze mają własne ogródki, a mieszkania do III piętra przestronne balkony. Ostatnie kondygnacje stanowią apartamenty z przestronnymi tarasami. Budynki posiadają windę, miejsca garażowe w parkingu wielostanowiskowym podziemnym oraz komórki lokatorskie. W obrębie Osiedla zaplanowaliśmy także naziemne miejsca parkingowe oraz pasaż lokali usługowych.

Inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Standard deweloperski oferowanych mieszkań to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe antywłamaniowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe.

Mieszkania kwalifikują się w Programie MDM, który umożliwia młodym ludziom spełnienie swojego marzenia, jakim jest posiadanie własnego mieszkania poprzez wprowadzenie dopłat rządowych na zakup pierwszego, własnego” M”.

Budowa Inwestycji Park Moniuszki rozpoczęła się we wrześniu 2016. Planowane ukończenie I etapu to III kwartał 2018r, natomiast II etapu to IV kwartał 2019r.