“Domy pod Złotym Groniem”

nexx-logo-kontakt-www

"Domy pod Złotym Groniem" - Istebna

„NEXX W GÓRACH” to kompleks kilku inwestycji w ciekawych lokalizacjach Beskidu. Obecnie pragniemy zaprezentować kompleks pięciu luksusowych domów w gminie Istebna.

Projektując tę inwestycję, zależało nam na stworzeniu przestrzeni nawiązującej do górskiego regionu, w połączeniu z wartościami bliskimi współczesnej rodzinie.

Inwestycję tworzy pięć luksusowych domów składających się z dwukondygnacyjnej części mieszkalnej oraz nowoczesnej wiaty garażowej.

Projektowanie przestrzeni z uwzględnianiem licznych możliwości aranżacyjnych oraz indywidualną częścią ogrodowo-rekreacyjną, zapewniają miejsce do komfortowego życia. Zewnętrzne palenisko oraz panoramiczny widok zadbają o niepowtarzalny klimat.

Nowoczesny i przemyślany kompleks domów, w którym zastosowano energooszczędne i funkcjonalne rozwiązania z myślą o komforcie życia właścicieli oraz ekologii.

Każdy dom będzie wyposażony w:

  • instalację fotowoltaiczną
  • pompę ciepła
  • ogrzewanie podłogowe
  • kominek

Ideą zastosowania proekologicznych rozwiązań jest zminimalizowanie kosztów utrzymania nieruchomości oraz troska o środowisko naturalne.

„NEXX w górach” to przede wszystkim komfortowe, przestronne i jasne wnętrza domów, które są dostosowane do potrzeb każdej rodziny. Doskonałe połączenie funkcjonalności z luksusem posiadania własnego domu. Imponujące przeszklenia do pełnej wysokości pomieszczeń, pozwalające na maksymalne wykorzystanie naturalnego światła, nadając pomieszczeniom
ciepłego i przytulnego charakteru.

Wszystkie domy realizowane są w wysokim standardzie budownictwa. Dodatkowo każdy projekt jest przystosowany do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli, oferując elastyczność w aranżacji przestrzeni.

Planowane rozpoczęcie inwestycji to połowa 2023 roku.