“Apartamenty Pańska Łąka”

nexx-logo-kontakt-www

"Apartamenty Pańska Łąka" - Koniaków

„NEXX W GÓRACH” to kompleks kilku inwestycji w ciekawych lokalizacjach Beskidu. Obecnie pragniemy zaprezentować osadę “Apartamentów Pańska Łąka” w urokliwym Koniakowie. Tworzy ją sześć budynków wkomponowanych w doskonale zagospodarowaną i zlokalizowaną działkę w stolicy “polskich koronek”. Wewnątrz komfortowe i przestrzenne apartamenty o zróżnicowanych metrażach. Uszanowaliśmy także kulturę regionu, a architekci i projektanci zadbali o to, aby rodzima tradycja miała odzwierciedlenie w całym koncepcie.

Położenie inwestycji jest niezwykle atrakcyjne, jako że Koniaków, razem z sąsiednimi Jaworzyną i Istebną, tworzy tzw. Beskidzką Trójwieś, która słynie między innymi z malowniczych krajobrazów i całorocznych atrakcji turystycznych.

Osada “Pańska Łąka” to nowoczesny i przemyślany kompleks apartamentów, w którym zastosowano energooszczędne i funkcjonalne rozwiązania z myślą o komforcie życia właścicieli oraz ekologii. Ideą zastosowania proekologicznych rozwiązań jest zminimalizowanie kosztów utrzymania nieruchomości oraz troska o środowisko naturalne.

„NEXX w górach” to przede wszystkim komfortowe, przestronne i jasne wnętrza, które są dostosowane do potrzeb każdej rodziny. Doskonałe połączenie funkcjonalności z luksusem. Imponujące przeszklenia do pełnej wysokości pomieszczeń pozwalają na maksymalne wykorzystanie naturalnego światła, nadając pomieszczeniom ciepłego i przytulnego charakteru.

Wszystkie budynki realizowane są w wysokim standardzie budownictwa.